“KVEPIA LENGVUMU” – KVAPAS, SUKURTAS PALENGVINTI MOKYMOSI PROCESĄ

21.90

Liko 27

Kategorija:

Aprašymas

Vilniaus Privati Gimnazija, siekdama sukurti mokiniams palankiausią aplinką mokymuisi ir bendravimui, jau daugiau nei 10 metų gimnazijos veiklose taiko geriausias, mokslu pagrįstas sąmoningumo (mindfulness) praktikas.

Tiek psichologai, tiek švietimo ekspertai tikina, kad ekranų ir informacijos pasaulyje, svarbiausiais ateities įgūdžiais taps dėmesys ir ramybė – tiek gebėjimas valdyti savo dėmesį ir susikoncentruoti į vieną veiklą, tiek įgūdis nuraminti šuoliuojančias mintis kokybiškam poilsiui.

Sąmoningumas, ugdant tiek susikaupimo, tiek atsipalaidavimo “raumenis” atlieka itin svarbų vaidmenį, nes moko būti čia ir dabar, stebėti savo mintis, išmokti neteisti ir nevertinti, priimti, būti smalsiam, branginti gyvenimą su visomis jo dovanomis, pamokomis ir išbandymais, būti kantriam bei pasitikėti savimi ir savo jausmais.

Kvapai sąmoningumo, įsižeminimo praktikose įvairių kultūrų naudojami jau tūkstančius metų, tad Privačios Vilniaus gimnazijos komandai kilo mintis kvapų galią pasitelkti palengvinant ir nuspalvinant vaikų kasdienybę. Taip, bendradarbiaujant su aromaterapeute Justina Šyvokiene, gimė limituota aromatinių kvapų linija, skirta susikaupti mokymuisi bei nusiraminti.

Abu kvapai buvo ištestuoti tiek mokyklos patalpose, tiek su vaikais keliavo namo kaip pagalba mokantis nuotoliniu būdu ir ilsintis.

Kvapas „SUSIKAUPIMUI“ – tai 100% natūralus eterinis kvapas galintis padėti susikaupti ir pasirengti mokymuisi. Čia susipina pipirmėtės, citrinos, greipfruto ir vanilės natos. Mokantis namuose ar nuotoliniu būdu itin svarbu pasiekti vidinę ramybę, dėmesio sutelkimą konkrečios užduoties įgyvendinimui ar ilgo, tačiau labai svarbaus projekto kūrybai. Kviečiame mokymosi ar darbo erdvę (dulksna tinka ir tėveliams) praturtinti šiuo aromatu stimuliuojančiu teigiamų minčių lietų ir lengvinančiu koncentraciją.

“KVEPIA LENGVUMU” – KVAPAS, SUKURTAS PALENGVINTI MOKYMOSI PROCESĄ
Į viršų