SEMINARAS: 

GYVENIMO VALDOVĖ

49.00

Kategorija:

Aprašymas

GYVENIMO VALDOVĖ
: Kaip rasti išeitis, priimti sprendimus ir pasiekti savo tikslus

Ar kartais apima jausmas, kad darote viską, išskyrus… GYVENATE? Rytais pabundate su nerimu ir nesibaigiančiu užduočių sąrašu? Susikaupę tiek darbų, kad nežinote nuo ko pradėti, tad galiausiai išvis nuleidžiate rankas ir nebedarote nieko? Vietoje to, kad darytumėte, ką suplanavote, prisigalvojate papildomų veiklų ir didysis tikslas lieka nepajudintas? Stovite ant svarbaus gyvenimo slenksčio, bet niekaip nepriimate sprendimo, į kurią pusę žengti, tad dienos padalintos perpus? Ar jaučiatės taip, kad nuolat judate, bet ta kelionė jūsų niekur neveda?
Ir aš ten buvau. Ilgus metus save vadinau “profesionalia atidėliotoja”, romantizavau tai, kad viską stumiu paskutinei minutei, kol galiausiai net fiziškai pajaučiau šio įpročio pasėkmes: miego sutrikimai, įtampa, saviizoliacija nuo aplinkos (“negaliu susitikti, nes turiu daug darbų, bet jų vis tiek nedarau galiausiai”), nuneigtas rūpestis savimi – jokio laisvalaikio, nes “turiu daryti darbus… bet kai turiu, nedarau”.

Į mano gyvenimą atėjus vaikams, ir užduočių sąrašui pailgėjus iki… kilometro, supratau, kad nebegaliu gyventi su pilnu glėbiu nepabaigtų darbų, nes… pilnu glėbiu negaliu apkabinti savo mažiukų.

Kreipiausi pagalbos į laiko valdymo specialistus, konsultavausi su psichologais,
verslų valdytojais, procesų optimizavimu užsiimančiais specialistais.

Susisteminau, išbandžiau ir vis dar tebesinaudoju šiais patarimais, nes kitaip negalėčiau per metus parašyti dviejų knygų, virš 100 straipsnių, pravesti virš 50 radijo laidų, būti aktyvi socialiniuose tinkluose ir prie viso to prioritetą teikti laikui su vaikais.

Viskas, ką matote aplink, kuo naudojatės, net tai, kuo vadovaujatės ar kaip mąstote, kažkada buvo tik kitų žmonių idėjos ir įsitikinimai. Bet savo drąsos ir pastangų dėka, išradėjai ir minties lyderiai sugebėjo pagerinti mūsų visų gyvenimus.
Kiekvienas mūsų galime rinktis: dėl savo situacijos kaltinti aplinką, negatyvias patirtis, teisintis, kad augdami neturėjome tinkamo pavyzdžio ir likti ten, kur esame (nors ten net būti nesinori!), arba prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Jau dabar, mažais, bet užtikrintais žingsniais jį gerinti ir kurti jį tokį, kokio norisi. 
Šis seminaras – tai gilus pjūvis, padėsiantis įsivardinti priežastis, kodėl sukatės uždarame rate, kodėl nepavyksta pasiekti savo tikslų, kodėl atidėliojate savo svajones.
Šiame seminare pasidalinsiu metodologija ir praktiniais įrankiais, kurie leis visai kitomis akimis pažvelgti tiek į kasdienes, tiek į ilgą laiką ramybės neduodančias problemas — po jo išeisite su žinojimu, kad viskas yra išsiaiškinama, viskas yra išsprendžiama ir tai, kad priėję kelio galą visada galite išskleisti sparnus ir kilti aukštyn.

 

Per laiką kartu:

– įsivardinsime, kodėl kartais, galvojant apie savo svajones, mus sukausto baimė.

– išsiaiškinsime prokrastinacijos-atidėliojimo priežastis ir psichologinius veiksnius.

– apžvelgsime įrankius ir strategijas, kurios leis išjudėti iš vietos ir pagauti pagreitį.

 

Kiekvienas įsigijęs seminarą gaus konspektus-mėnesio programą su užduotimis gautų žinių gilinimui ir jų įveiklinimui dienose.

Neatidėliokite gyvenimo 🤍

Junkitės dabar ir perrašykime jūsų ribas kartu.

 

👑 Jei gyvenate užsienyje ir kyla problemų įsigijant kursą, nes sistema neleidžia vesti ne lietuviško numerio, įveskite kažkieno iš artimų telefoną, nes registruojantis svarbiausia yra ELEKTRONINIS PAŠTAS.
👑 Paskaita vyks online – nuorodą su prisijungimu ir mėnesio vedlį gausite dieną prieš LIVE į pirkimo metu nurodytą elektroninio pašto dėžutę, tad įsitikinkite, kad el.pašto adresą įvedėte teisingai!
👑 Paskaitos trukmė apie – 1,5 valandos.

 

DĖMESIO!

Gyvas seminaras vyks Gegužės 23d.

Įrašas bus pasiekiamas iki Gegužės 26d.

 

SEMINARAS: 

GYVENIMO VALDOVĖ
Į viršų