Laimės sėkla

14.90

Liko 62

Kategorija:

Aprašymas

Rudraksha (lietuviškai – siauralapis alyvūnas), dar kitaip vadinamas akmens vaisiumi, garbinamas hindu, budizmo ir sikhų religijoje.

Mituose rudrakshos vaizduojamos kaip dievo Šivos džiaugsmo ir nuostabos ašaros, tad šios sėklos naudojamos kaip amuletas, liūdesio ašaras paverčiantis į dėkingumo ir laimės ašaras. 

“Laimės sėkla” – apyrankės, pagamintos Balio saloje, skirtos nešioti kasdien tam, kad laimė taptų įpročiu. Pirmąją apyrankę man padovanojo Povilas, paprašęs į sėklytę pradžioje sudėti kelis laimingus prisiminimus, ir į juos sugrįžti, kai žemė slys iš po kojų, kai bus sunku, baisu ar jausiu nerimą. Kuo ilgiau nešiojau šią apyrankę, tuo stipriau many, rodos, tas medis augo. Apyrankė tapo meditacijų dalimi, man patinka ją liesti, įsivaizduoti ją augant – sėkla vien iš savęs yra nuostabi metafora, visa ko pradžia, visata grūdelyje, kažkas gyvo, kažkas kas tik laukia ženklo, lašo lietaus ar džiaugsmo ašarų. Taip pamilau šią dovaną, kad pasakiau: o tetutė negali nupinti tokių apyrankių visiems? :)) Taigi, visiems nėra, bet užtat visiems bus džiaugsmo, kuris sklis iš jūsų, kai mintis apie laimę paversite kasdieniu ritualu.

Savąją apyrankę galite naudoti taip, kaip jums mieliausia: kaskart palietus sėklą sąmoningai prisiminti džiaugsmą atnešusį įvykį, įvardinti dalykus už kuriuos esate dėkingas, pasakyti sau komplimentą ar prisiminti mylimuosius.

Laimės sėkla
Į viršų