Veido kaukė su Javos salos ciberžole TEMULAWAK

16.90

Liko 24

Kategorija:

Aprašymas

Atraskite indonezietiškas grožio paslaptis su tradicine salų kosmetika. Ši veido kaukė pagaminta iš 100% natūralios kilmės ingredientų mišinio, tarp kurių yra stebuklingoji Javos ciberžolė ir baltasis ugnikalnio molis. Ši kaukė tiks ieškantiems priemonių, galinčių padėti mažinti uždegimą ir stabdyti oksidacinius odos procesus.

Ingredientai:

 1. Javos ciberžolė (Curcuma zanthorrhiza): šis augalas salose garbinamas dėl savo priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Jis gali padėti nuraminti sudirgintą odą, paraudimą ir kovoti su laisvaisiais radikalais.
 2. Baltoji ciberžolė: yra turtinga kurkumino – galingo junginio, žinomo dėl savo odos šviesinimo ir senėjimo stabdymo poveikio. Ciberžolė padeda išlyginti odos spalvą, sumažinti pigmentaciją ir suteikti švytėjimo.
 3. Ciberžolė: turi antibakterinių ir antiseptinių savybių. Ji gali padėti kovoti su aknės sukėlėjais ir mažinti uždegimą.
 4. Balietiški ryžių miltai: švelniai pašalindami negyvas ląsteles ir nešvarumus, drėkina, lygina odos spalvą, tekstūrą ir tonusą.
 5. Baltasis ugnikalnio molis: vertinamas dėl savo detoksikacinių ir valomųjų savybių, sutraukia poras ir padeda kontroliuoti odos drėgmės balansą.

Naudos:

 • Priešuždegiminis poveikis: ramina sudirgintą odą ir mažina paraudimą.
 • Antioksidantai: kovoja su laisvaisiais radikalais ir apsaugo nuo aplinkos žalos.
 • Odos šviesinimas: išlygina odos spalvą ir sumažina pigmentaciją.
 • Aknės gydymas: kovoja su aknės sukėlėjais ir mažina uždegimą.
 • Eksfoliacija: pašalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus.
 • Detoksikacija: pašalina toksinus ir nešvarumus, palieka odą švarią ir atnaujintą.

 

Naudojimo instrukcijos:

 

Nedideliame inde sumaišykite 1-2 arbatinius šaukštelius kaukės miltelių su vandeniu, pienu, jogurtu arba kosmetiniu vandeniu (pvz., rožių vandeniu), kad gautumėte vientisą pastą. Vienodai paskirstykite kaukę ant nuvalytos odos, vengdami akių srities. Palikite kaukę išdžiūti 10–15 minučių, tada atsipalaiduokite ir leiskite ingredientams veikti. Švelniai nuplaukite kaukę šiltu vandeniu sukamaisiais judesiais. Patepkite odą drėkinamuoju kremu.
Vienos pakuotės gali pakakti maždaug 7-10 kartų.

Pakuotėje:

50g kaukės miltelių

(Nuotrauka asociatyvi)

Veido kaukė su Javos salos ciberžole TEMULAWAK
Į viršų