“SUSIKAUPIMUI IR ATSIPALAIDAVIMUI” – UNIKALUS KVAPŲ RINKINYS MOKINIUI

43.80

Kategorija:

Aprašymas

“SUSIKAUPIMUI IR ATSIPALAIDAVIMUI” – UNIKALUS KVAPŲ RINKINYS MOKINIUI 

Vilniaus Privati Gimnazija, siekdama sukurti mokiniams palankiausią aplinką mokymuisi ir bendravimui, jau daugiau nei 10 metų gimnazijos veiklose taiko geriausias, mokslu pagrįstas sąmoningumo (mindfulness) praktikas.

Tiek psichologai, tiek švietimo ekspertai tikina, kad ekranų ir informacijos pasaulyje, svarbiausiais ateities įgūdžiais taps dėmesys ir ramybė – tiek gebėjimas valdyti savo dėmesį ir susikoncentruoti į vieną veiklą, tiek įgūdis nuraminti šuoliuojančias mintis kokybiškam poilsiui.

Sąmoningumas, ugdant tiek susikaupimo, tiek atsipalaidavimo “raumenis” atlieka itin svarbų vaidmenį, nes moko būti čia ir dabar, stebėti savo mintis, išmokti neteisti ir nevertinti, priimti, būti smalsiam, branginti gyvenimą su visomis jo dovanomis, pamokomis ir išbandymais, būti kantriam bei pasitikėti savimi ir savo jausmais.

Kvapai sąmoningumo, įsižeminimo praktikose įvairių kultūrų naudojami jau tūkstančius metų, tad Privačios Vilniaus gimnazijos komandai kilo mintis kvapų galią pasitelkti palengvinant ir nuspalvinant vaikų kasdienybę. Taip, bendradarbiaujant su aromaterapeute Justina Šyvokiene, gimė limituota aromatinių kvapų linija, skirta susikaupti mokymuisi bei nusiraminti.

Abu kvapai buvo ištestuoti tiek mokyklos patalpose, tiek su vaikais keliavo namo kaip pagalba mokantis nuotoliniu būdu ir ilsintis.

 

Rinkinį sudaro:

Kvapas „ATSIPALAIDAVIMUI“

Šis 100% natūralus eterinis kvapas padės atsipalaiduoti ir paleisti dienos įspūdžius, kurie dažnai perstimuliuoja jauną organizmą. 

Kvapas gali tapti miego higienos dalimi, ritualu prieš užmerkiant akis: po vonios į orą išpurkštas debesėlis ant pagalvės, patalynės, pižamos, vaiko miego žaisliuko ar net mylimos pasakų knygos pakvėpinimas – švelnus aromatas šiluma apgaubs ir nuramins net išrankiausią nosį.

 

Kvapas „SUSIKAUPIMUI“

Šis 100% natūralus eterinis kvapas padės susikaupti ir pasirengti mokymuisi. Mokantis namuose ar nuotoliniu būdu itin svarbu pasiekti vidinę ramybę, dėmesio sutelkimą konkrečios užduoties įgyvendinimui ar ilgo, tačiau labai svarbaus projekto kūrybai. Šiuo kvapu kviečiame mokymosi ar darbo erdvę (dulksna tinka ir tėveliams) praturtinti šiuo aromatu stimuliuojančiu teigiamų minčių lietų ir lengvinančiu koncentraciją.

“SUSIKAUPIMUI IR ATSIPALAIDAVIMUI” – UNIKALUS KVAPŲ RINKINYS MOKINIUI
Į viršų