“KVEPIA RAMYBE” – KVAPAS VAIKO MIEGO RITUALUI

21.90

Liko 23

Kategorija:

Aprašymas

Vilniaus Privati Gimnazija, siekdama sukurti mokiniams palankiausią aplinką mokymuisi ir bendravimui, jau daugiau nei 10 metų gimnazijos veiklose taiko geriausias, mokslu pagrįstas sąmoningumo (mindfulness) praktikas.

Tiek psichologai, tiek švietimo ekspertai tikina, kad ekranų ir informacijos pasaulyje, svarbiausiais ateities įgūdžiais taps dėmesys ir ramybė – tiek gebėjimas valdyti savo dėmesį ir susikoncentruoti į vieną veiklą, tiek įgūdis nuraminti šuoliuojančias mintis kokybiškam poilsiui.

Sąmoningumas, ugdant tiek susikaupimo, tiek atsipalaidavimo “raumenis” atlieka itin svarbų vaidmenį, nes moko būti čia ir dabar, stebėti savo mintis, išmokti neteisti ir nevertinti, priimti, būti smalsiam, branginti gyvenimą su visomis jo dovanomis, pamokomis ir išbandymais, būti kantriam bei pasitikėti savimi ir savo jausmais.

Kvapai sąmoningumo, įsižeminimo praktikose įvairių kultūrų naudojami jau tūkstančius metų, tad Privačios Vilniaus gimnazijos komandai kilo mintis kvapų galią pasitelkti palengvinant ir nuspalvinant vaikų kasdienybę. Taip, bendradarbiaujant su aromaterapeute Justina Šyvokiene, gimė limituota aromatinių kvapų linija, skirta susikaupti mokymuisi bei nusiraminti.

Abu kvapai buvo ištestuoti tiek mokyklos patalpose, tiek su vaikais keliavo namo kaip pagalba mokantis nuotoliniu būdu ir ilsintis.

Kvapas “ATSIPALAIDAVIMUI“  – tai 100% natūralus eterinis kvapas galintis padėti atsipalaiduoti ir paleisti dienos įspūdžius, kurie dažnai perstimuliuoja jauną organizmą. 

Kvapas, kuriame susilieja tikroji levanda, taurieji didramuniai (kitaip – romaninė ramunė), mandarinai ir vanilė, gali tapti miego higienos dalimi, ritualu prieš užmerkiant akis: po vonios į orą išpurkštas debesėlis ant pagalvės, patalynės, pižamos, vaiko miego žaisliuko ar net mylimos pasakų knygos pakvėpinimas – švelnus aromatas šiluma apgaubs ir nuramins net išrankiausią nosį.

“KVEPIA RAMYBE” – KVAPAS VAIKO MIEGO RITUALUI
Į viršų