“KVEPIA PADARYTI DARBAI” – užduočių programos ir atsipalaidavimo aliejaus rinkinys visai šeimai

51.80

Kategorija:

Aprašymas

Kai per dieną kažką naujo išmoksti ir sužinai, kai dienoje būna bent vienas “Ak!” ir pora “Oho!”, dieną gali vadinti pilna. O jei dar ją užbaigi miego ritualu: prigesini šviesas, išsivėdini kambarį, išpureni pagalvę ir ją papurški atsipalaidavimui skirta dulksna… sapnai šypsantis – garantuoti.

RINKINĮ SUDARO:

“GIMNAZIUKAS” pratybos

Šioje kelionėje vaikai susitiks su būriu įvairiausių profesijų atstovų ir per pažinimą lavins savo įgūdžius 5 skirtingose srityse:

Emocinio intelekto

Emocijų pasaulyje vaikai susipažins su skirtingomis emocijomis, kurias pristatys skirtingų profesijų atstovai. Kartu su pagrindininiu veikėju – Gimnaziuku, vaikai mokysis tinkamai priimti ir reikšti emocijas, reflektuoti ir įveikti sunkumus, suprasti kitus bei gerins savęs pažinimą. Tai užtikrins vaiko geresnę psichologinę sveikatą bei siekį tapti sėkminga asmenybe.

Kalbos ugdymo

Kalbos pasauluyje vaikai susitiks tiek su rašytinės, tiek su sakytinės kalbos užduotimis, kurias pristatys skirtingų profesijų atstovai. Kartu su vaikais mokysimės išreikšti save bei savo patirtį kalba. Lavindami sakytinę kalbą vaikai natūraliai, laisvai išreikšdami savo išgyvenimus, patirtį, mintis, intuityviai atras kalbos grožį. Atpažindami ir rašydami tam tikras raides, vaikai priartės prie skaitymo pradmenų, kurie padės pagrindus kelionei į mokyklą. Gilinsime ir anglų kalbos žinias.

Matematinio pasaulio suvokimo

Matematika plačiai vartojama visame pasaulyje atliekant net ir kasdienius darbus. Todėl pratybose gausu vaikų poreikius ir galias atitinkančių užduočių. Atlikdamas šias užduotis vaikas ugdysis gebėjimą grupuoti bei palyginti daiktus pagal konkretų požymį, pratęsti sekas daugiau negu vienu elementu, vartoti kelintinius skaitvardžius, pažins geometrines figūras bei tobulins skaičiavimo įgūdžius.

Kritinio mąstymo

Ikimokyklinio amžiaus vaikams labai svarbu tyrinėti, pažinti, suprasti, atrasti save bei aplinkinį pasaulį. Tad mažieji gudruoliai bus kviečiami eksperimentuoti, samprotauti, spręsti problemas, klausinėti… Atlikdami paruoštas užduotis vaikai sužinos arba tobulins jau turimas žinias apie žmogaus veiklą, profesijas, gebės atskirti profesijas pagal joms būdingus objektus, įrankius. Lavins kritinio mąstymo įgūdžius.

Meninės saviraiškos

Kūrybinės, meninės užduotys padeda vaikams stiprinti dėmesingumą, kruopštumą bei leidžia lavinti vaizduotę, kūrybiškumą ir estetinį suvokimą. Keliaudami kartu su Gimnaziuku vaikai sutiks įvairaus pobūdžio meninių užduočių – vaikai pieš, spalvins, lipdys, lies spalvas, aplikuos – taip kūrybiškai save realizuos. Tai padės vaikams atskleisti save, savo požiūrį į pasaulį, išreikšti patirtas emocijas bei išgyvenimus, stiprinti smulkiąją motoriką.

Gimnaziukas Jums ir staigmeną paruošė – Detektyvo klubą bei Pradinukų mokytojų ekspertų iššūkį visai šeimai! Čia pateiktos užduotys leis “palaužyti galvas” visiems šeimos nariams!

Beje, mieli tėveliai, knygos puslapių viršuje dešinėje pusėje, rasite debesėlius, kuriuose slepiasi svarbūs faktai apie ikimokyklinio amžiaus vaikus ir jų kasdieninį pasaulįPuslapio apačioje – patarimai Jums, kurie padės stiprinti įvairius svarbius vaikučių įgūdžius.

Parodykime savo atžaloms, kad mokytis yra įdomu, smagu ir lengva, pažadinkime meilę žinojimui, alkį smalsumui ir džiaugsmą atradimams kartu! 

Kvapas “ATSIPALAIDAVIMUI“ 

Tai 100% natūralus eterinis kvapas galintis padėti atsipalaiduoti ir paleisti dienos įspūdžius, kurie dažnai perstimuliuoja jauną organizmą. 

Kvapas, kuriame susilieja tikroji levanda, taurieji didramuniai (kitaip – romaninė ramunė), mandarinai ir vanilė, gali tapti miego higienos dalimi, ritualu prieš užmerkiant akis: po vonios į orą išpurkštas debesėlis ant pagalvės, patalynės, pižamos, vaiko miego žaisliuko ar net mylimos pasakų knygos pakvėpinimas – švelnus aromatas šiluma apgaubs ir nuramins net išrankiausią nosį.

“KVEPIA PADARYTI DARBAI” – užduočių programos ir atsipalaidavimo aliejaus rinkinys visai šeimai

Jums taip pat gali patikti…

Į viršų